Witamy na stronie firmy Hart

Istniejemy na rynku od 1982 roku jako przedsiębiorstwo prywatne. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, w miejscu gdzie Dziadek obecnych właścicieli prowadził zakład stolarski. Położenie w centrum Krakowa ale poza tzw. strefą, niedaleko głównych arterii komunikacyjnych sprawia, że łatwo do nas dojechać z każdej strony miasta. Swoje filie posiadamy również w: Bielsku-Białej, Częstochowie, Opolu i Radomiu.

Dbaliśmy o to, aby w każdym z tych miast tak umiejscowić naszą firmę, aby w miarę łatwo trafił do nas zarówno przedstawiciel dużego zakładu, jak i każda osoba dokonująca zakupów detalicznych. Początkowo nasza oferta dotyczyła wyłącznie wyrobów z metali nieżelaznych (aluminium, brązu, miedzi, mosiądzu, ołowiu i tytan-cynku). Przez kolejne lata poszerzyliśmy naszą ofertę o materiały ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej (blachy szlifowane, pręty kwasoodporne, rury nierdzewne), tworzywa konstrukcyjne a także artykuły drobne jak np. śruby nierdzewne, zaślepki plastikowe i metalowe, filce polerskie, kolana hamburskie, nyple nierdzewne, mufy kwasoodporne, stopki i pokrętła aż po czyściwo przemysłowe.

Każda z naszych filii zaopatruje się, biorąc pod uwagę specyfikę rynku, na którym funkcjonuje. W związku z tym zdarzają się różnice w asortymencie, jaki posiadają poszczególne sklepy.

Nawiązaliśmy współpracę z tłoczniami, hutami, innymi hurtowniami oraz producentami, zarówno w obrębie kraju jak i za granicą.

Staramy się nie korzystać z usług firm pośredniczących, co pozwala na utrzymywanie cen zadowalających naszych Klientów. Z prostych przyczyn ekonomicznych nie jesteśmy w stanie magazynować wszystkich produktów, jakie proponują Dostawcy. Dlatego też w codziennym handlu staramy się mieć towary najszybciej się sprzedające, na które jest zapotrzebowanie. Ale dość duży zakres branżowy i zastosowania materiałów, które sprzedajemy oraz nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że mamy spore możliwości znalezienia materiałów nietypowych wśród tych, które produkują nasi Dostawcy lub zaprzyjaźnione z nami firmy. W przypadku braku szukanego towaru proponujemy naszym Klientom sprawdzone zamienniki.

Prowadzimy także sklep internetowy, w którym wysyłamy towary do Klientów za pośrednictwem firm spedycyjnych.